MetaSport wita wszystkich na swoim blogu!

Witajcie na oficjalnym blogu portalu MetaSport. Po przeczytaniu tego wpisu dowiecie się czym tak na prawdę jest nasz portal i do kogo został skierowany. 

Zacznijmy od trzech kluczowych dla nas zagadnień:

  • trenerzy personalni
  • porady dietetyka
  • aplikacja na androida wspierająca trening osobisty

Trenerzy personalni w MetaSport to grupa naszych użytkowników, którzy mają możliwość promowania siebie jako specjalistów w swoich dziedzinach (fitness, trening cardio, trening na siłowni, trenerzy aikido, itp, itd.). Każdy z trenerów poprzez publikowanie u nas artykułów będzie zbierał punkty, które wyda na promocję siebie w serwisie MetaSport. Pomoże to w zdobywaniu nowych kontaktów i klientów, którzy będą korzystać z usług odpowiedniego trenera.

Dietetycy, podobnie jak trenerzy personalni mogą publikować swoje diety, pisać poradniki, np. o tym jak schudnąć 10kg z pomocą odpowiedniej diety czy jak nabrać czystej masy mięśniowej. Diety to też przepisy kulinarne odpowiednio zbilansowane, które dostarczać będą sportowcom i sportowcom amatorom dobrze wyważonych wartości odżywczych, potrzebnych do osiągnięcia założonego celu, w swoim planie treningowym.

Aplikacja na androida, o której wspominaliśmy w jednym z trzech punków na początku tego wpisu to nic innego jak podręczny niezbędnik, którego osoba trenująca swoją dyscyplinę będzie miała możliwość w każdym miejscu i o każdej porze sprawdzić swój postęp, dietę i co najważniejsze mieć „ściągawkę” odnośnie aktualnie wykonywanego treningu.

Dzięki MetaSport macie więc możliwość planowania każdego etapu rozwoju swojego ciała pod kontem dyscypliny jaką aktualnie uprawiacie. Liczymy się z tym, że są osoby zainteresowane bieganiem, są też tacy, którym wystarczy trening na rowerku stacjonarnym czy orbitreku lub zaawansowany trening na masę mięśniową. W MetaSport każdy znajdzie coś dla siebie a to wszystko już niebawem!

Serdecznie zapraszamy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *